Barun Sobti'den Satya Ki Kiran Hint Dizisi

Barun Sobti'den Satya Ki Kiran Hint Dizisi
  02 Haziran 2016   6512 Okunma

Barun Sobti hayranları, bu haberimiz size.. 2016 yılında yayınlanacak olan Satya Ki Kiran dizisi sonunda izleyicileriyle buluşuyor

Barun Sobti hayranları, bu haberimiz size.. 2016 yılında yayınlanacak olan Satya Ki Kiran dizisi sonunda izleyicileriyle buluşuyor. Polisiye ve romantizmin içice olduğu dizide aksiyon sahnelerinin yanında aşk sahneleri de izleyiciyi ekrana bağlayacak. Hayranlarının sabırsızlıkla bekledi Satya Ki Kiran Hint dizisinde Barun Sobti ile birlikte birçok kaliteli Hintli oyuncu da dizide yer alıyor. Shivani Tomar, SK Batra, Isha Kumar gibi oyuncular dizinin en önemli oyuncularından bazıları.
Satya Ki Kiran Hakkında
  • Dizi adı: Satya Ki Kiran Türü: Polisiye, aksiyon, gizem Yayın tarihi: Nisan 2016 Yayınlanacağı günler: Pazartesi, salı Yayınlanacağı televizyon: Zee TV Bölüm sayısı: 26 bölüm planlanıyor. Satya Ki Kiran Konusu

Barun Sobti, dizide Satya ismindeki bir polisi canlandırıyor. Cesur polis Satya, suçluların korkulu rüyası oluyor. Yakışıklı polisimiz bir ajan kızın peşine düşer. Yakalanması çok zor bir ajan olan kızımız ile yakışıklı polisimiz Satya arasında aşk başlar. Kaçak kızımızın adı Con. Kaçak kız Con’u ise güzel oyuncu Shivani Tomar canlandırıyor. Dizi şimdilik 26 bölüm olarak planlanmış ama umarım bölümleri daha çok uzatırlar.
Satya Ki Kiran Oyuncuları
  • Barun Sobti dizide Satya rolünde yer alıyor. Shivani Tomar dizide a con rolünde yer alıyor. SK Batra dizide a Don rolünde yer alıyor. Isha Kumar dizide Satya’nın kardeşi rolünde yer alıyor.
  • Beğen
    5
BENZER HABERLER
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha