Benimsin (Beintehaa) Hint Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Benimsin (Beintehaa) Hint Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?
  02 Haziran 2016   1607 Okunma

Yayınladığı ve yeni yayınlacağı Hint dizileriyle büyük izleyici kitelesine sahip olan Kanal7 Ekibi Yeni Dizilerle İzleyicileri buluşturmaya devam ediyor.

Yayınladığı ve yeni yayınlacağı Hint dizileriyle büyük izleyici kitelesine sahip olan Kanal7 Ekibi Yeni Dizilerle İzleyicileri buluşturmaya devam ediyor. Nisan ayı içerisinde 2 Hint Dizisi yayınlayacak olan Kanal7 Dizilere ait tanıtımlara başladı bile. Bu dizilerden biri de Benimsin (Beintehaa) Adlı dizisidir. Peki Beintehaa - Benimsin Hint Dizisi ne zaman yayınlanacak ? Benimsin (Beintehaa) Hint Dizisi Hafta sonu hergün Saat 16:00 da Kanal7 Ekranlarında sizlerle olacak. Kanal 7 de yayınlanacak olan Benimsin (Beintehaa) hint dizisinde oynayan Zain Usman Abdullah‘nın gerçek ismi Harshad Arora‘dır. Zain Usman Abdullah’nın dizideki rolü: Bu karakter Londra da okuyan şakacı, hayatı ciddiye alamayan ve bencil bir kişiliğe sahiptir. Kadınlar konusundaki bencilliği ile tanınan Zain henüz kendisi ile birlikte olmayı hak edecek bir kadının yaratılmadığını düşünür.
Manken‘dir
 Doğum: 3 Eylül 1987 (28 yaşında), Delhi, Hindistan
Ödüller: En İyi Taze Yeni Yüz Dalında Hindistan TV Ödülü (Erkek)
Aaliya Ghulam Haidar’ın dizideki rolü: Aaliya ailesi ile birlikte Bhopal’da yaşayan Müslüman bir kızdır. O değerleri ve ilkeleri olan maneviyata önem veren bir kişiliğe sahiptir. Aaliya’nın yaşamını ailesi ve kuzenleri oluşturmaktadır.
Manken’dir
 Doğum: 29 Mayıs 1988 (27 yaşında), Bhatkal, Hindistan
Ebeveynleri: Deepak Rao
Eğitim: Sophia College, Mumbai
Kardeşleri: Amrita Rao
Adaylıklar: En İyi Taze Yeni Yüz Dalında Hindistan TV Ödülü (Kadın)
  • Beğen
    0
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha