Sensiz Olmaz Rang Rasiya Hint Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Sensiz Olmaz Rang Rasiya Hint Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?
  02 Haziran 2016   2647 Okunma

Bir Garip Aşk Hint Dizisiyle büyük beğeni kitlesi toplamayı başaran Kanal7 Ekibi Yeni Dizilerle İzleyicileri buluşturmaya devam ediyor.

Bir Garip Aşk Hint Dizisiyle büyük beğeni kitlesi toplamayı başaran Kanal7 Ekibi Yeni Dizilerle İzleyicileri buluşturmaya devam ediyor. Nisan ayı içerisinde 2 Hint Dizisi yayınlayacak olan Kanal7 Dizilere ait tanıtımlara başladı bile. Bu dizilerden biri de Bir Garip Aşk Hint Dizisinde Büyük bir hayran kitlesine ulaşan Khushi karakterini canlandıran Sanaya Irani'nin Sensiz Olmaz ( Rang Rasiya ) Adlı dizisidir. Peki Rang Rasiya - Sensiz Olmaz Hint Dizisi ne zaman yayınlanacak ? Sensiz Olmaz Rang Rasiya Hint Dizisi Hafta içi hergün Saat 16:00 da Kanal7 Ekranlarında sizlerle olacak.   Kanal 7 de yayınlanacak olan Sensiz Olmaz (Rangrasiya) dizisinde oynayan Rundra‘nın gerçek ismi Ashish Sharma‘dir. Rundra (Ashish Sharma): Çocukken annesinin evi terk etmesi ile yaşadığı olumsuz duyguları üzerinden bir türlü atamayan Rundra, Parvati’nin tam tersi bir kişiliğe sahiptir. Parvati ne kadar sevgi doluysa Rundra da bir o kadar nefret doludur. Kadınların güzelliğinin aldatmaca olduğuna inanan Rundra’nın hayatında sevginin yeri yoktur. O kendini kariyerine adamış ve amansız bir Sınır Güvenlik Subayı olmuştur.
Doğum: 30 Ağustos 1984 (31 yaşında), Jaipur, Hindistan
Boy: 1,83 m
Eşi: Archana Taide (e. 2013)
Evlendiği Yer: Jaipur, Hindistan
Filmler ve TV şovları: Jail
Adaylıklar: En İyi Erkek Başrol Oyuncusu Dalında Hindistan TV Ödülü
Kanal 7 de yayınlanacak olan Sensiz Olmaz (Rangrasiya) dizisinde oynayan Parvati, Paro‘nun gerçek ismi Sanaya Irani‘dir. Parvati, Paro (Sanaya Irani): Henüz çocuk yaşta anne ve babasını güvenlik güçleri tarafından yürütülen bir operasyonda kaybeden Paro bir çocuğun başına gelebilecek en büyük acıları yaşamasına rağmen hayata hep olumlu bakmayı başarmıştır. Paro’yu etrafındaki insanları imrendirecek kadar sevgi dolu yapan şey ileride bir gün kendisini sevebilecek bir insanla tanışma hayalidir. Hayatı (Vikipedi):
Sanaya Irani, Hint oyuncu, dansçı ve model. Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? dizisinde Khushi Kumari Gupta Singh Raizada karakteri ile tanınır.2016 yılında Mohit Sehgal ile evlenmiştir.
Doğum: 17 Eylül 1983 (32 yaşında), Mumbai, Hindistan
Boy: 1,65 m
Eşi: Mohit Sehgal (e. 2016)
Eğitim: Sydenham College
Filmler ve TV şovları: Is Pyaar Ko Kya Naam Doon?, Fanaa
Ödüller: En İyi Ekran Çifti Dalında Hindistan TV Ödülü
Kanal 7 de başlayacak olan Sensiz Olmaz (Rangrasiya) dizisinde oynayan Laila (Layla)‘nın gerçek ismi Ankita Sharma‘dir. Laila (Ankita Sharma): Rudra ve Parvatinin aşkları arasında kalan Laila’nın gözü Rundra’dan başkasını görmez ve onu elde edebilmek için elinden geleni yapar. Hayatı (Vikipedi):
Oyuncu
Doğum: 7 Şubat 1987 (29 yaşında), Delhi, Hindistan
Eşi: Mayank Sharma (e. 2015)
Evlendiği Yer: Delhi, Hindistan
  • Beğen
    4
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha